Hayko Cepkin Fan haykocepkin.90kb.com

Hayko Cepkin Fan haykocepkin.90kb.com

Hayko Cepkin Fan Sitesi olarak oluşturduğumuz alt web sitesine şuan kadar yaklaşık 15-20 içerik girmiş bulunmaktayız. Sitenin genel durumu şuan için kötü sayılmaz. Yavaş yavaş düzeleceğini, yükseleceğini umuyorum. İçeriklerden bahsetmek gerekirse..Hayko Cepkin Resimleri kategorisinde 2 konu paylaştık.

Kendi düzenlediğimiz, Hayko Cepkin Avatarları nı msn’de ve başka yerlerde rahatlıkla kullanabilmeniz için sizlerle paylaştık. Daha sonra Hayko Cepkin‘in yeni tarzı resimlerinin bulunduğu Hayko Cepkin Yazarlar Ligi Resimlerini paylaştık.

Daha sonra Hayko Cepkin‘in yeni  şarkılarını bilgisayarınıza indirebilmeniz için, Hayko Cepkin Şarkıları kategorisinde aşağıdaki şarkıları paylaştık ;

- Hayko Cepkin Gerçeği Gör indir

- Hayko Cepkin Derdin Mi Var indir

- Consume Obey Die

İsimli şarkıları paylaştık. Tekrardan burada belirtmek istiyorum. Şarkılarda yasa dışı bir olay yoktur. Şarkılar Disko Kralı programının kısa videolarından çekilmiştir.

Bu paylaştığımız şarkıların videolarını, Hayko Cepkin Videoları kategorisinde bulabilirsiniz.

- Hayko Cepkin Derdin Mi Var?

- Hayko Cepkin Disko Kralı Consume Obey Die

- Hayko Cepkin Gerçeği Gör
Şarkı sözlerini de sizler için kendi ellerimizle yazdık. Hayko Cepkin Şarkı Sözleri için özel bir kategori oluşturduk. Bu kategoride;

- Hayko Cepkin Gerçeği Gör Şarkı Sözü

- Hayko Cepkin Consume Obey Die Şarkı Sözleri

- Hayko Cepkin Derdin Mi Var Şarkı Sözleri

isimli şarkıların sözlerini paylaştık.

Sadece Hayko Cepkin Röportajlarını paylaşacağımız, Hayko Cepkin Röportajları isimli bir kategori oluşturduk. Ve burada bir tane Trendy – Hayko Cepkin Röportajını paylaştık.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !