Revizyon ile Organize Matbaacılık Brnckvvtmllttrhaberi İncelemes

Uzun bir süredir yazı yazmıyordum. Şimdi biraz Revizyon ile Organize Matbaacılık Brnckvvtmllttrhaberi hakkında yazılar yazacağım.

Revizyon ile Organize Matbaacılık Brnckvvtmllttrhaberi sitemizi 18.12.2009 tarihinde açmıştım ve açtıktan sonra 24 saat içerisinde ilk sayfada sıralamaya sokmayı başarmıştım. Tabi ki sitenin Alexa değerinide o süre içerisinde çıktığını görmüştüm. O zaman Revizyon ile Organize yarışması pek heyecanlı geçmiyordu. Çünkü doğru düzgün backlink almadan bile ilk sıraya gelmiştim. Tabiki 1.ci olma hevesi ile kendi kendime bir yarışa girmiştim. Bu yarışta hasar alan ve filtreye giren Revizyon ile Organize Matbaacılık Brnckvvtmllttrhaberi sitemiz yaklaşık 10-15 gün kapalı durumda kaldı ve aramalarda görüntülenmedi. Daha sonra tekrar sıralamaya girdi ve Revizyon ile Organize Matbaacılık Brnckvvtmllttrhaberi kelimesinde 2. sayfada belirdi. Yine bir hırs, bir heves derken 2. kez site filtreye girdi. Ve yine 15-20 gün site kapalı durumda kaldı. Bir kaç hafta önce tekrar filtreden çıktı ve Google‘da belirdi. Tabi ki artık bazı şeyler için geç olmuştu. Mesela siteye adam akıllı backlink almamıştım. Ve hala siteyi link değişimi‘ne sokmadım. Sadece bazı pr değeri olmayan sitelerimde footer olarak link ekledim. Ayrıca Revizyon ile Organize Matbaacılık Brnckvvtmllttrhaberi ile ilgili bir kaç tanıtım yazısıda ekledim. Ama bunlar bizi bu sayfada çok fazla tutmaz. Çünkü artık bu olay biraz backlink yarışına benziyor. Tam olarak SEO kokmadığını söyleyebilirim. Tabi bunu zamanla daha iyi anlayacağız. Şimdi Revizyon ile Organize hakkında bazı yorumlamalar yapacağım.

Revizyon ile Organize Matbaacılık Brnckvvtmllttrhaberi İstatistikleri

Revizyon kelimesinde 2. sıra
Revizyon ile
kelimesinde 8. sıra
Revizyon ile organize kelimesinde 7. sıra
Revizyon ile organize matbaacılık kelimesinde 6. sıra
Revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi kelimesinde 8. sıra
Revizyon organize kelimesinde 2. sıra
Revizyon organize matbaacılık kelimesinde 3. sıra
Brnckvvtmllttrhaberi kelimesinde 1. sıra ( İşte bunu seviyorum )

Brnckvvtmllttrhaberi hakkında hemen kısa bir açıklama yapmak istiyorum. Bu konuda biraz salaklık yaptım diyebilirim. Çünkü domainde bu kelimenin geçmesine rağmen ve .com uzantılı olduğu için ilk 5e çok rahatlıla girebileceğimi bildiğime rağmen bu kelimede backlink kasımı yaptım. İşte burada baya bir hata yaptım. Zaten siteyi değerlendirince bunu çok daha iyi anlayabiliyorum.

Aynı zamanda Revizyon kelimesindede benzeri hatayı yaptığımı söyleyebilirim. Bazı şeyler için artık geç kaldık diyebiliriz. Yada bu yarışmada çok daha üst sıralara çıkabilmemiz için uğraş gerekiyor. Ama şuan o uğraşı verecek moralim ve hevesim yok. O yüzden bazı backlinklerin tam olarak oturmasını bekleyeceğim. Artık domain parası çıkartsak bile şükürler olsun. Başka mantığım yok. Umarım heves gelir ve şu yarışmada ilk 5′e girerim.

Şimdi bu makalem ile Revizyon ile Organize Matbaacılık Brnckvvtmllttrhaberi site durumunda ne kadar değişiklik olacağını gözlemleyeceğiz. Ama aman yine filtreye girmeyelimde. Bazı tehlike kokuları alıyorum. Ama tehlikesi ve riski hep sevmişimdir. Ki gerçek hayat tada sanaldada bunu başarabiliyorum. Neyse hayatımıza girmeyelim.

Evet işte o sıralamayı değiştirmesini çok az da olsa düşündüğüm anahtar kelimeler.

Revizyon / Revizyon ile / Revizyon ile organize / Revizyon ile organize matbaacılık / Revizyon ile organize matbaacılık brnckvvtmllttrhaberi / Revizyon organize / Revizyon organize matbaacılık Brnckvvtmllttrhaberi

Evet ne kadar yazının sonuna gelsekte bir bismillahirrahmanirrahim بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي diyelim. Bazen ne kadar yanlış şeyler yapsakta yinede besmele çekmeliyiz. Yani bundan kastım adam hırsız 50 tane ev soymuş günahkar olmuş ama bu ağzına hiç besmele almasın demek değil. Yine de bu kelimeyi kullanmak. Umarım anlatabilmişimdir.

Son olarak resimde ekledim resime tıklarsanız daha büyük haline görebilirsiniz. Kime söylüyorum bunları birde onu bilsem. Hayalet sevgilim (:

Baya bir yazı yazdım, hem biraz stres attım hemde faydalı oldu. Ama tam olarak faydalı olup olmadığını daha sonra göreceğiz. Özgünlüğe tam olarak önem verdiğim söylenemez. Bunu bir kez daha anlayacağım.  Şimdilik bu kadar sağlıcakla kalın.

Revizyon ile Organize Matbaacılık Brnckvvtmllttrhaberi.com / Revizyon Matbaacılık Sunar. Yine bekleriz.

Bu da küçük bir resim.

google sıralama

Kaynak: Revizyon ile Organize Matbaacılık Brnckvvtmllttrhaberi

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !